OBCHODUJTE BEZSTAROSTNĚ!
Jak velké mezinárodní značky, tak maloprodejci, jsou našimi rovnými partnery. Poskytujeme jim kvalitní služby, které se neustále snažíme rozvíjet a zdokonalovat. Jen to je klíčem k úspěchu pro nás pro všechny.

PLÁNOVÁNÍ A NABÍDKA

Víme, kdo jsou naši zákazníci a známe jejich přání. Pro váš sortiment tak naplánujeme nejvhodnější cestu.

V oblasti prodeje máme už 25 let zkušeností.

Znalost trhu a odborný tým nám umožňují zaměřit se na různé oblasti prodejního procesu. Díky tomu můžeme přesně definovat potenciál sortimentu na trhu, navrhovat možnosti pro jeho distribuci a stanovit jasnou strategii obchodu. A to i v souladu s požadavky všech distribučních a prodejních partnerů.

Každé obchodní značce se věnujeme individuálně a vypracováváme strategii na míru. Sledujeme prodej a pohyb zboží na trhu, abychom měli jasný přehled o výsledcích. To je klíčové pro to, abychom operativně a efektivně zlepšovali podporu prodeje a plnění stanovených cílů.

LOGISTICKÁ PODPORA

Zajistíme celou cestu z výroby až k zákazníkovi domů, můžete tak vše nechat na nás.

Celý proces skladování a zásobování máme bezpečně pod kontrolou. Náš moderní sklad o rozloze 4260 m2 poskytuje dostatečné zázemí. Naše logistická služba disponuje 10 kamiony a 10 dalšími distribučními vozidly.

Díky zajištění celého procesu jsme schopni reagovat velmi flexibilně a dodat výrobky do maloobchodů v nejkratší možné době.

PRODEJNÍ SÍŤ

Umíme se dohodnout, a tak dostaneme vaše výrobky do široké sítě prodejen.

Našimi obchodními partnery v ČR a na Slovensku jsou renomované maloobchodní řetězce a prodejny v oblasti nábytku, domácích potřeb a techniky. Mezi ty nejznámější patří Bauhaus, Jamall, Mountfield, Mall, Ptáček koupelny, Maro, Tempo Kondela nebo Smart Shop. Právě oni vítají širokou rozmanitost námi nabízených produktů uznávaných značek, stejně tak jako novinky a trendy s nimiž přicházíme.

Profesionalita, záruka stanovených cen a dostupnost výrobků na skladě jsou základem, na kterém stavíme naši úspěšnou spolupráci s partnery.

FINANČNÍ STABILITA

Jsme profesionálové a splníme, co slíbíme. Dosahujeme tak společně stanovených cílů.

Jsme hrdí na naši bezvadnou platební morálku v obchodním styku se všemi partnery. Zkušenosti z mezinárodního i domácího obchodu, finanční plánování, zpracování údajů a reportování jsou rozhodující pro dobrá rozhodnutí, díky nimž dosahujeme maximálních výsledků.

Zakládáme si na zachování finančního bezpečí firmy a správném rozdělování prostředků, což nám umožňuje firmu a obchod neustále rozvíjet a vytvářet další hodnoty.