Ko smo mi_950x500

Kdo jsme?

Kvalitní, designové, moderní a pohodlné vybavení pro útulný domov. To vše představuje společnost Alpihome.

Na trhu působíme již od roku 1996. Naše dlouholeté zkušenosti jsme přetavili v úspěšně fungující firmu, která je spolehlivým partnerem nejen pro renomované mezinárodní značky, maloprodejní řetězce ale i pro samotné zákazníky jak v ČR tak na Slovensku.

Chceme, abyste byli spokojeni, a proto je kvalita zpracování a spolehlivost nabízených výrobků na prvním místě. Dbáme také na moderní, nadčasový design a volbu odolných materiálů. Jedině u nás si můžete vybrat exkluzívní nábytek a další vybavení od mezinárodních výrobců.

Pro naše obchodní partnery nabízíme kompletní servis na nejvyšší možné úrovni.

O eleganci, jedinečnosti a kvalitě výrobků se mohou zákazníci přesvědčit v našem showroomu v centru Prahy – v ulici Nekázanka. A dále v maloobchodních prodejnách u našich partnerů po celé ČR a na Slovensku.

Sklad

Díky našemu vlastnímu modernímu skladu můžeme garantovat bezpečné uložení zboží a šetrnou manipulaci. Jeho rozloha 4260 m2 poskytuje dostatečné zázemí, abychom zajistili plynulé a včasné zásobování maloobchodů. Jedním z klíčových prvků, na kterém si zakládáme, je efektivní řízení a kontrola skladových zásob a operativní distribuce.

storage1
Pristup koji nas izdvaja_950x500

Přístup, který nás odlišuje

Kvalita bez kompromisů. Motto, které vystihuje naši filozofii.

Nechceme zapadnout v davu společností na trhu s vybavením domácností. Proto si zakládáme na spolupráci s mezinárodními výrobci, pro něž je originalita a kvalita zpracování výrobků na prvním místě. Díky tomu se dokážeme odlišit a nabídnout konečným zákazníkům sortiment, který vytvoří to pravé pohodlí jejich domova.

K našim partnerům chováme respekt a zakládáme si na vztahu, který pomáhá dosahovat společných obchodních cílů a budovat úspěšné značky na českém a slovenském trhu.